Tim Birlikte Öğrenelim

Tim

 


Acikalin

Mag.a Linda ACIKALIN

Uzman Psikoterapist, Yöntem: Kişi Merkezli Terapi (IPS), Aile Danışmanı, Sağlık ve Eğitim Danışmanı, Halkla Ilişkiler.
mlacikalin@miteinlernen.at

 


Aktuna

Mag.a Ayşe AKTUNA

Kadın Danışmanı, ÖSD Lisanslı Kurs Öğretmeni, Halkla Ilişkiler, Organizasyon.
mlaktuna@miteinlernen.at


Andessner

Elisabeth ANDESSNER

ÖSD Lisanslı Kurs Öğretmeni ve Koordinatörü, Etüt Öğretmeni, Dernek yönetimi ve Organizasyonu, Halkla Ilişkiler.
mlandessner@miteinlernen.at


Erdost

BA Soz. Arbeit, Suya ERDOST

Etüt Öğretmeni, Sosyal Pedagog.,şuanda Karenz de
mlerdost@miteinlernen.at

 


gerhildMag.a Gerhild GANGLBAUER

Kurs Öğretmeni.
mlganglbauer@miteinlernen.at

 


Karabiber

Aslıhan KARABİBER

Uzman Psikoterapist, Yöntem: Sistemik Aile Terapisi (ÖAS), Aile, Sağlık ve Çocuk Eğitimi Danışmanı, Halkla Ilişkiler.
mlkarabiber@miteinlernen.at

 


Mähner

DSA Karin MÄHNER

ÖSD Lisanslı Kurs Öğretmeni ve Koordinatörü, Etüt Öğretmeni, Dernek yönetimi ve Organizasyonu, Halkla Ilişkiler.
office@miteinlernen.at


BA Sosyal Pedagog,BA .Sosyal Hizmet Uzmanı Tanja MUCH

Etüt Öğretmeni, Sosyal Pedagog.,Çocuk Eğitimi Danışmanı
mllink@miteinlernen.at

 


Weikert

Dr.in Aurelia WEIKERT

ÖSD Lisanslı Kurs Öğretmeni ve Koordinatörü, Etüt Öğretmeni, Dernek yönetimi ve Organizasyonu, Halkla Ilişkiler.
birlikte@miteinlernen.at


Zeyrek

Asiye ZEYREK

Etüt Öğretmeni ve Koordinatörü,Kurs Öğretmeni, Halkla Ilişkiler, Organizasyon.
mlzeyrek@miteinlernen.at